Bizim için değerlisiniz

Otellerin yüksek kapasitedeki içme ve kullanım suyu ihtiyacı için şebeke suyu, kuyu suyu, nehir suyu ya da deniz suyu gibi kaynaklar kullanılabilir.

Filtrasyon Sistemleri ile giriş suyunuzdaki kaba tortu ve partiküler maddeleri arındırıp su ile çalışan otel ekipmanlarının ve arıtma sistemlerinizin kullanım ömrü ve verimliliği artar.

Otellerde temiz ve bol içme suyu ihtiyacına çözüm bulmak için Ters Osmoz su arıtma sistemleri çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile size lezzetli, berrak, kokusuz ve sağlıklı içme suyu sağlar. Bu sistem ile otellerin restaurant, kafe, bar ve yemekhanelerinde kaliteli ve sağlıklı içme suyu elde edilerek müşterilere kaliteli ve sınırsız hizmet verilir.

Sert su, ve bunun sonucunda oluşan kireç otellerin boru hatlarında tıkanma ve delinme gibi sorunlara, su akış veriminin düşmesine, ısıtma parçalarının kireçlenmesi ile enerji kaybına, neden olacaktır. Tüm bu etkenler genel tesisatlarda ve cihazlarda dönemsel tamir sıklığını ve işletme masraflarını arttıracaktır. Yumuşatma sistemleri, kullandığınız cihazları ve genel boru hattınızı kireçli suyun sebep olduğu zararlara karşı korur.

Su yumuşatma sistemi ile arındırılan su, lavabo ve küvetlerdeki kireç lekelerine sebep olmaz böylece temizlik için harcadınız deterjan miktarı azalır. Müşterileriniz banyo sırasında az miktarda şampuan ile daha çok köpük ve kolay hijyen sağlamaktan, yumuşak su nedeniyle tende hissedilen yumuşak ve pürüzsüz görünümden, yumuşak, temiz çarşaf ve havlulardan duydukları memnuniyeti sizlerle paylaşacaktır.

“A.O. Smith” su yumuşatma sistemlerimiz yüksek kaliteli reçine ve ileri teknoloji rejenerasyon tekniği sayesinde ileri seviyede kireç giderimi ile beraber en az seviyede tuz ve su tüketimine ihtiyaç duyar. Böylece en uygun fiyatla en yüksek kalitede enerji tasarrufu ve verim elde edersiniz.